О компании

 

Лабораторія Електронної Мікроскопії ТОВ "Нано Технології в Медицині" спеціалізується на дослідженнях матеріалів засобами Растрової ( Скануючої ) Електронної Мікроскопії.

В більшості випадків це надання на комерціїної основі послуг аналітичної підтримки установам, що займаються розробкою та виробництвом високотехнологічних продуктів та матеріалів. В лабораторії відпрацьовані методики що дозволяють досліджувати та характеризувати наноматеріали, наноструктури та біологічні об`єкти методами.

Дослідження проводяться на сучасному растровому електронному мікроскопі Tescan Mira 3 LMU, основні характеристики :просторова роздільна здатність: 1 нм @ 30 кВ, 2 нм @ 3 кВ;
- прискорююча напруга: 200 В – 30 кВ;- робочий тиск в камері: режим високого вакууму ≈ 9*10-3 Па;- режим низького вакууму 7 – 150 Па. Детектори: детектор вторинних електронів (ВЕ), детектор пружно відбитих електронів, детектор вторинних електронів вбудований в об’єктивну лінзу, детектор ВЕ для роботи в низькому вакуумі, детектор для досліджень в просвічуючому режимі,  енергодисперсійний та хвиледисперсійний спектрометри, система детекторів для реєстрації картини дифракції пружно відбитих електронів.

Лабораторія оснощена комплексом підготування проб, що дозволяє здіїснити дослідження зразків будь-якого типу. Серед іншого  : Система прецизійного травлення та покриття Gatan Pecs, Комплекс автоматичного механічного підготування проб Metkon, система для висушування зразків в критичнії точці (CPD) toisimus/